ASDMPALV-100.0000MHZ-XR-PD-T is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Abracon LLC
In Stock: 0
Unit Price: ₱227.02068
Datasheet
Parametric Equivalent
Abracon LLC
In Stock: 0
Unit Price: ₱217.78090
Datasheet
New at DigiKey
Image for ASDMPALV-100.0000MHZ-XR-PD-T is not available
ASDMPALV-100.0000MHZ-XR-PD-T
DigiKey Part Number
535-ASDMPALV-100.0000MHZ-XR-PD-TTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ASDMPALV-100.0000MHZ-XR-PD-T
Description
MEMS OSC 100.0000MHZ SMD
Detailed Description
100 MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.25V ~ 3.63V Standby (Power Down) 6-SMD, No Lead
Category
Voltage - Supply
2.25V ~ 3.63V
Mfr
Frequency Stability
±25ppm
Series
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C
Current - Supply (Max)
32mA
Size / Dimension
0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Frequency
Height - Seated (Max)
0.035" (0.90mm)