M12A-10PMMS-SF8001 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Amphenol LTW
In Stock: 14
Unit Price: ₱619.32000
Datasheet
10 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup
M12A-10PMMS-SF8001
DigiKey Part Number
M12A-10PMMS-SF8001-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
M12A-10PMMS-SF8001
Detailed Description
Current Rating (Amps)
1.5A
Voltage Rating
30V
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C