095-902-451M050
DigiKey Part Number
095-902-451M050-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
095-902-451M050
Description
COAX CBL SMA TO SMA 19.6"
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial SMA to SMA TFlex-405 19.69" (500.00mm)
Category
2nd Contact Gender
Male
Packaging
Bulk
Length
19.69" (500.00mm)
Cable Type
TFlex-405
Style
SMA to SMA
Overall Impedance
50 Ohms
1st Connector
SMA Plug
Frequency - Max
18 GHz