135101-04-M0.50
DigiKey Part Number
ACX2420-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
135101-04-M0.50
Description
COAX CBL SMA TO SMA 19.6"
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial SMA to SMA RG-58 19.69" (500.00mm)
Length
19.69" (500.00mm)
Packaging
Bag
Cable Type
RG-58
Part Status
Active
Cable Impedance
50 Ohms
Overall Impedance
50 Ohms
1st Connector
SMA Plug
Frequency - Max
1 GHz