135101-R1-12.00
DigiKey Part Number
ACX1672-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
135101-R1-12.00
Description
COAX CBL SMA TO SMA 12"
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial SMA to SMA Hand Formable .085 12.00" (304.80mm)
Category
2nd Contact Gender
Male
Packaging
Bag
Length
12.00" (304.80mm)
Cable Type
Hand Formable .085
Overall Impedance
50 Ohms
1st Connector
SMA Plug
Frequency - Max
12.4 GHz
1st Contact Gender
Male
Color
Gray
1st Connector Mounting Type
Free Hanging (In-Line)
Base Product Number
2nd Connector
SMA Plug
Environmental & Export Classifications
Product Questions and Answers
Additional Resources
In-Stock: 52
Check for Additional Incoming Stock
Bag
QuantityUnit PriceExt Price
1₱2,416.54000₱2,416.54
10₱2,053.88000₱20,538.80
Manufacturers Standard Package
Alternate Length
COAX CABLE SMA TO SMA 3"
In-Stock: 254
Unit Price: ₱1,629.88000
COAX CABLE SMA TO SMA 4"
In-Stock: 194
Unit Price: ₱1,788.88000
COAX CABLE SMA TO SMA 5"
In-Stock: 48
COAX CABLE SMA TO SMA 6"
In-Stock: 63
COAX CABLE SMA TO SMA 7"