135101-R2-10.00
DigiKey Part Number
ACX1682-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
135101-R2-10.00
Description
COAX CBL SMA TO SMA 10"
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial SMA to SMA Hand Formable .141 10.000" (254.00mm)
Length
10.000" (254.00mm)
Cable Type
Hand Formable .141
Overall Impedance
50 Ohms
Frequency - Max
12.4 GHz
Color
Copper
Additional Resources
In-Stock: 58
Check for Additional Incoming Stock
Bag
QuantityUnit PriceExt Price
1₱2,351.63000₱2,351.63
10₱1,998.73600₱19,987.36
Manufacturers Standard Package
Alternate Length
COAX CABLE SMA TO SMA 3"
In-Stock: 51
Unit Price: ₱1,939.54000
COAX CABLE SMA TO SMA 4"
In-Stock: 74
Unit Price: ₱1,975.27000
COAX CABLE SMA TO SMA 5"
In-Stock: 66
COAX CABLE SMA TO SMA 6"
In-Stock: 76
COAX CABLE SMA TO SMA 7"