135101-R2-12.00
DigiKey Part Number
ACX1684-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
135101-R2-12.00
Description
COAX CBL SMA TO SMA 12"
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial SMA to SMA Hand Formable .141 12.00" (304.80mm)
Length
12.00" (304.80mm)
Overall Impedance
50 Ohms
Frequency - Max
12.4 GHz
Additional Resources
In-Stock: 112
QuantityUnit PriceExt Price
1₱2,296.84000₱2,296.84
10₱1,952.28700₱19,522.87
Manufacturers Standard Package
Alternate Length
COAX CABLE SMA TO SMA 3"
In-Stock: 51
Unit Price: ₱1,939.54000
COAX CABLE SMA TO SMA 4"
In-Stock: 74
Unit Price: ₱1,975.27000
COAX CABLE SMA TO SMA 5"
In-Stock: 66
COAX CABLE SMA TO SMA 6"
In-Stock: 76
COAX CABLE SMA TO SMA 7"