135101-R2-24.00
DigiKey Part Number
ACX1686-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
135101-R2-24.00
Description
COAX CBL SMA TO SMA 24"
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial SMA to SMA Hand Formable .141 24.00" (609.60mm)
Length
24.00" (609.60mm)
Overall Impedance
50 Ohms
Frequency - Max
12.4 GHz
Additional Resources
In-Stock: 14
QuantityUnit PriceExt Price
1₱3,217.49000₱3,217.49
10₱2,734.89300₱27,348.93
Manufacturers Standard Package
Alternate Length
COAX CABLE SMA TO SMA 3"
In-Stock: 51
Unit Price: ₱1,939.54000
COAX CABLE SMA TO SMA 4"
In-Stock: 74
Unit Price: ₱1,975.27000
COAX CABLE SMA TO SMA 5"
In-Stock: 66
COAX CABLE SMA TO SMA 6"
In-Stock: 76
COAX CABLE SMA TO SMA 7"