175101-R2-11.00
DigiKey Part Number
175101-R2-11.00-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
175101-R2-11.00
Description
COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 11"
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial N-Type to N-Type Hand Formable .141 11.000" (279.40mm)
Length
11.000" (279.40mm)
Cable Type
Hand Formable .141
Overall Impedance
50 Ohms
Additional Resources
Available To Order
QuantityUnit PriceExt Price
25₱3,665.51680₱91,637.92
Manufacturers Standard Package
Alternate Length
COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 3"
In-Stock: 0
Unit Price: ₱2,876.40800
COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 4"
In-Stock: 6
Unit Price: ₱3,690.31000
COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 10"
In-Stock: 0
COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 18"
COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 24"