175101-R2-12.00
DigiKey Part Number
ACX2121-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
175101-R2-12.00
Description
COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 12"
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial N-Type to N-Type Hand Formable .141 12.00" (304.80mm)
Length
12.00" (304.80mm)
Cable Type
Hand Formable .141
Overall Impedance
50 Ohms
Check Lead Time
Request Stock Notification
Bulk
QuantityUnit PriceExt Price
1₱4,425.16000₱4,425.16
10₱3,761.23800₱37,612.38
Manufacturers Standard Package
Alternate Length
COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 3"
In-Stock: 0
Unit Price: ₱2,876.40800
COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 4"
In-Stock: 6
Unit Price: ₱3,690.31000
COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 10"
COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 18"
COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 24"