175101-R2-M0.50
DigiKey Part Number
ARF2621-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
175101-R2-M0.50
Description
COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 19.6"
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial N-Type to N-Type Hand Formable .141 19.69" (500.00mm)
Category
2nd Connector
N-Type Plug
Packaging
Bag
Length
19.69" (500.00mm)
1st Connector
N-Type Plug
Overall Impedance
50 Ohms
1st Contact Gender
Male
Color
Gray
1st Connector Mounting Type
Free Hanging (In-Line)
Base Product Number
Environmental & Export Classifications
Product Questions and Answers
Additional Resources
Available To Order
Check Lead Time
Bag
QuantityUnit PriceExt Price
25₱3,904.33640₱97,608.41
Manufacturers Standard Package
Alternate Length
COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 3"
In-Stock: 0
Unit Price: ₱2,876.40800
COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 4"
In-Stock: 6
Unit Price: ₱3,690.31000
COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 10"
In-Stock: 0
COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 18"
COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 24"