ADF4002BCPZ-RL7
DigiKey Part Number
ADF4002BCPZ-RL7TR-ND - Tape & Reel (TR)
ADF4002BCPZ-RL7CT-ND - Cut Tape (CT)
ADF4002BCPZ-RL7DKR-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ADF4002BCPZ-RL7
Detailed Description
Clock/Frequency Synthesizer (RF), Phase Detector IC 400MHz 1 20-WFQFN Exposed Pad, CSP
EDA/CAD Models
ADF4002BCPZ-RL7 Models
Packaging
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Frequency - Max
400MHz
Voltage - Supply
2.7V ~ 3.3V
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C