APXG200ARA391MHA0G is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Similar
Panasonic Industry
In Stock: 400
Unit Price: ₱164.95000
Datasheet
390 µF 20 V Aluminum - Polymer Capacitors Radial, Can - SMD 20mOhm 15000 Hrs @ 105°C