ESD-FOAM-PINK-12X9X0.125
DigiKey Part Number
315-ESD-FOAM-PINK-12X9X0.125-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ESD-FOAM-PINK-12X9X0.125
Description
PINK ESD FOAM, LEAD INSERTION GR
Detailed Description
Foam 9.00" W x 12.00" L (228.60mm x 304.80mm) X 0.125" (3.18mm) Polyethylene Pink
Category
Size / Dimension
9.00" W x 12.00" L (228.60mm x 304.80mm)
Thickness
0.125" (3.18mm)