ESD-FOAM-PINK-12X9X0.5
DigiKey Part Number
315-ESD-FOAM-PINK-12X9X0.5-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ESD-FOAM-PINK-12X9X0.5
Detailed Description
Foam 9.00" W x 12.00" L (228.60mm x 304.80mm) X 0.500" (12.70mm) Polyethylene Pink
Category
Size / Dimension
9.00" W x 12.00" L (228.60mm x 304.80mm)
Thickness
0.500" (12.70mm)