24281-31PG-3ES is available for purchase but is not normally stocked.
In Stock: 0
Unit Price: ₱1,250.88350
In Stock: 0
Unit Price: ₱1,297.65410
Datasheet
Image for 24281-31PG-3ES is not available
24281-31PG-3ES
DigiKey Part Number
24281-31PG-3ES-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
24281-31PG-3ES
Description
CONN RCPT MALE 31POS GOLD SOLDER
Detailed Description
31 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder
Current Rating (Amps)
2.3A
Voltage Rating
600V
Operating Temperature
-40°C ~ 115°C