Image for 9153915P0095 is not available
9153915P0095
DigiKey Part Number
4627-9153915P0095-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
9153915P0095
Description
CBL ASSY 2.5MM JACK-PLG FLAT 3'
Detailed Description
Cable Assembly 2.5mm ID, 5.5mm OD Jack to Plug Flat 3.00' (915.00mm)
Length
3.00' (915.00mm)
Series
Cable Type
Flat
Connector Type
2.5mm ID, 5.5mm OD