TSX-3225 25.0000MF10P-C0 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
EPSON
In Stock: 976
Unit Price: ₱48.83000
Datasheet
Parametric Equivalent
EPSON
In Stock: 51
Unit Price: ₱48.83000
Datasheet
In Stock: 0
25 MHz ±10ppm Crystal 18pF 40 Ohms 4-SMD, No Lead