AP8M122-G
AP8M122-G
AP8M122-G
DigiKey Part Number
1885-1063-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
AP8M122-G
Description
LED PNL IND GREEN 8MM SLDR
Manufacturer Standard Lead Time
6 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
LED Panel Indicator Green 24V Solder Lug
Category
Voltage
24V
Manufacturer
IDEC
Panel Cutout Shape
Round
Series
Panel Cutout Dimensions
0.32" (8.10mm)
Packaging
Bulk
Lens Size
8.00mm Dia