AN01DL25M00R3200
DigiKey Part Number
670-AN01DL25M00R3200TR-ND - Tape & Reel (TR)
670-AN01DL25M00R3200CT-ND - Cut Tape (CT)
670-AN01DL25M00R3200DKR-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
AN01DL25M00R3200
Description
METAL SMD ANT 2.4/5GHZ AUTOMOTIV
Manufacturer Standard Lead Time
17 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
RF ANTENNA Bluetooth, Wi-Fi Stamped Metal Surface Mount
Category
Frequency Range
2.4GHz ~ 2.5GHz, 5.15GHz ~ 5.85GHz
Manufacturer
JAE Electronics
Antenna Type
Stamped Metal
Series
Number of Bands
2
Packaging
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
VSWR
2, 2.5
Part Status
Active
Mounting Type
Surface Mount
RF Family/Standard
Bluetooth, WiFi
Height (Max)
0.079" (2.00mm)
Frequency Group
Wide Band
Applications
Bluetooth, Wi-Fi
Frequency (Center/Band)
2.45GHz, 5.5GHz