JC25-03HG
JC25-03HG
DigiKey Part Number
4285-JC25-03HG-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
JC25-03HG
Description
HOUSING JC CONNECTOR, 3P
Detailed Description
3 Position Housing Connector Crimp 22-30 AWG
Category
Cable Pitch
0.098" (2.50mm)
Board-Side Pitch
0.098" (2.50mm)