C1206C155K3NACTU is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Upgrade
TDK
In Stock: 1,081
Unit Price: ₱1.16000
Datasheet
Similar
TDK
In Stock: 424
Unit Price: ₱1.02000
Datasheet
1.5 µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X8L 1206 (3216 Metric)