T521X337M016ATE025 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
KEMET
In Stock: 0
Unit Price: ₱357.19876
Datasheet
Parametric Equivalent
KEMET
In Stock: 0
Unit Price: ₱377.18136
Datasheet
Vishay Polytech
Vishay Sprague
KYOCERA AVX
330 µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 16 V 2917 (7343 Metric) 25mOhm @ 100kHz