CMB24-05M
DigiKey Part Number
5073-CMB24-05M-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
CMB24-05M
Description
CBL ASSY CENTRON 24POS F-M 0.5M
Manufacturer Standard Lead Time
12 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Centronics 24 pos Female to Male Assembly 1.64' (500.00mm) Round
Category
Length
1.64' (500.00mm)
Manufacturer
L-com
Cable Type
Round
Packaging
Bag
Shielding
Shielded
Part Status
Active
Style
Bidirectional
Configuration
Centronics 24 pos Female to Male