MS302-10F
DigiKey Part Number
2333-MS302-10F-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
MS302-10F
Description
RF SHIELD 0.744"X1.189" SOLDER
Detailed Description
RF Shield Frame 0.744" (18.90mm) X 1.189" (30.20mm) Solder
EDA/CAD Models
MS302-10F Models
Category
Height - Overall
0.118" (3.00mm)
Length - Overall
1.189" (30.20mm)
Series
Width - Overall
0.744" (18.90mm)