MS434-10F
DigiKey Part Number
2333-MS434-10F-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
MS434-10F
Description
RF SHIELD 1.118"X1.709" SOLDER
Manufacturer Standard Lead Time
11 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
RF Shield Frame 1.118" (28.40mm) X 1.709" (43.40mm) Solder
Datasheet
 Datasheet
EDA/CAD Models
MS434-10F Models
Category
Height - Overall
0.130" (3.30mm)
Manufacturer
Masach Tech Ltd.
Length - Overall
1.709" (43.40mm)
Series
Width - Overall
1.118" (28.40mm)