DSA1003DI3-024.0000VAO is available for purchase but is not normally stocked.
In Stock: 0
Unit Price: ₱56.85834
In Stock: 0
Unit Price: ₱56.85820
Datasheet
24 MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.7V ~ 3.6V Standby (Power Down) 4-VDFN
DSA1003DI3-024.0000VAO
DigiKey Part Number
150-DSA1003DI3-024.0000VAO-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
DSA1003DI3-024.0000VAO
Description
MEMS OSC., AUTOMOTIVE, LOW POWER
Detailed Description
Category
Voltage - Supply
1.7V ~ 3.6V
Mfr
Frequency Stability
±20ppm
Series
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Packaging
Tube
Current - Supply (Max)
6.3mA
Size / Dimension
0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max)
0.035" (0.90mm)