ZFSC-2-10G+
DigiKey Part Number
3157-ZFSC-2-10G+-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ZFSC-2-10G+
Description
2 WAYS PWRSPLTR, 2000-10000 MHZ
Manufacturer Standard Lead Time
30 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
RF Power Divider 2 GHz ~ 10 GHz Isolation (Min) 12dB, 12° Imbalance (Max) Module, SMA Connectors
Category
Frequency
2 GHz ~ 10 GHz
Manufacturer
Mini-Circuits
Specifications
Isolation (Min) 12dB, 12° Imbalance (Max)
Packaging
Tray
Size / Dimension
1.250" L x 1.250" W x 0.780" H (31.75mm x 31.75mm x 19.81mm)