0002061101-10-R9-D
DigiKey Part Number
0002061101-10-R9-D-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0002061101-10-R9-D
Description
10" PRE-CRIMP A2103 RED
Customer Reference
Detailed Description
Red 18 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 10.0" (254.0mm)
Category
Wire Gauge
18 AWG
Color
Red
Contact End
Socket to Socket
Length
10.0" (254.0mm)
QuantityUnit PriceExt Price
10₱83.13200₱831.32
30₱76.93867₱2,308.16
Manufacturers Standard Package
Alternate Color
10" PRE-CRIMP A2103 BLACK
In-Stock: 0
Unit Price: ₱83.13200
10" PRE-CRIMP A2103 BLUE
In-Stock: 0
Unit Price: ₱83.13200
10" PRE-CRIMP A2103 BROWN
10" PRE-CRIMP A2103 GREEN
10" PRE-CRIMP A2103 ORANGE
Alternate Length
6" PRE-CRIMP A2103 RED
2" PRE-CRIMP A2103 RED
8" PRE-CRIMP A2103 RED
3" PRE-CRIMP A2103 RED
4" PRE-CRIMP A2103 RED