0002062101-10-B2
DigiKey Part Number
0002062101-10-B2-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0002062101-10-B2
Description
10" PRE-CRIMP A2101 BLACK
Customer Reference
Detailed Description
Black 22 AWG Jumper Lead Pin to Cable (Round) Tin 10.0" (254.0mm)
Category
Wire Gauge
22 AWG
Color
Black
Contact End
Pin to Cable (Round)
Length
10.0" (254.0mm)
QuantityUnit PriceExt Price
10₱39.30300₱393.03
30₱36.36533₱1,090.96
Manufacturers Standard Package
Alternate Color
10" PRE-CRIMP A2101 BLUE
In-Stock: 0
Unit Price: ₱39.30300
10" PRE-CRIMP A2101 BROWN
In-Stock: 0
Unit Price: ₱39.30300
10" PRE-CRIMP A2101 GREEN
10" PRE-CRIMP A2101 ORANGE
10" PRE-CRIMP A2101 RED
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2101 BLACK
3" PRE-CRIMP A2101 BLACK
4" PRE-CRIMP A2101 BLACK
5" PRE-CRIMP A2101 BLACK
6" PRE-CRIMP A2101 BLACK