0002062101-12-R9-D
DigiKey Part Number
0002062101-12-R9-D-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0002062101-12-R9-D
Description
12" PRE-CRIMP A2103 RED
Customer Reference
Detailed Description
Red 18 AWG Jumper Lead Pin to Pin Tin 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
18 AWG
Color
Red
Contact End
Pin to Pin
Length
12.0" (304.8mm)
Additional Resources
In-Stock: 390
QuantityUnit PriceExt Price
10₱55.14300₱551.43
30₱50.02200₱1,500.66
Manufacturers Standard Package
Alternate Color
12" PRE-CRIMP A2103 BLACK
In-Stock: 368
Unit Price: ₱55.14300
12" PRE-CRIMP A2103 BLUE
In-Stock: 0
Unit Price: ₱57.52500
12" PRE-CRIMP A2103 BROWN
In-Stock: 0
12" PRE-CRIMP A2103 GREEN
12" PRE-CRIMP A2103 ORANGE
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2103 RED
3" PRE-CRIMP A2103 RED
4" PRE-CRIMP A2103 RED
5" PRE-CRIMP A2103 RED
6" PRE-CRIMP A2103 RED