0008500113-05-N2
DigiKey Part Number
0008500113-05-N2-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0008500113-05-N2
Description
5" PRE-CRIMP A2016 BROWN
Customer Reference
Detailed Description
Brown 22 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Tin 5.00" (127.00mm)
Category
Wire Gauge
22 AWG
Color
Brown
Contact End
Socket to Cable (Round)
Length
5.00" (127.00mm)
QuantityUnit PriceExt Price
10₱33.52700₱335.27
30₱31.02567₱930.77
Manufacturers Standard Package
Alternate Color
5" PRE-CRIMP A2016 BLACK
In-Stock: 0
Unit Price: ₱33.52700
5" PRE-CRIMP A2016 BLUE
In-Stock: 0
Unit Price: ₱33.52700
5" PRE-CRIMP A2016 GREEN
5" PRE-CRIMP A2016 ORANGE
5" PRE-CRIMP A2016 RED
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2016 BROWN
3" PRE-CRIMP A2016 BROWN
4" PRE-CRIMP A2016 BROWN
6" PRE-CRIMP A2016 BROWN
8" PRE-CRIMP A2016 BROWN