0008500113-05-R6
DigiKey Part Number
0008500113-05-R6-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0008500113-05-R6
Description
5" PRE-CRIMP A3049 RED
Customer Reference
Detailed Description
Red 26 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Tin 5.00" (127.00mm)
Category
Wire Gauge
26 AWG
Color
Red
Contact End
Socket to Cable (Round)
Length
5.00" (127.00mm)
Bulk
QuantityUnit PriceExt Price
10₱32.93100₱329.31
30₱30.46967₱914.09
Manufacturers Standard Package
Alternate Color
5" PRE-CRIMP A3049 BLACK
In-Stock: 0
Unit Price: ₱32.93100
5" PRE-CRIMP A3049 BLUE
In-Stock: 0
Unit Price: ₱32.93100
5" PRE-CRIMP A3049 BROWN
5" PRE-CRIMP A3049 GREEN
5" PRE-CRIMP A3049 ORANGE
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A3049 RED
3" PRE-CRIMP A3049 RED
4" PRE-CRIMP A3049 RED
6" PRE-CRIMP A3049 RED
8" PRE-CRIMP A3049 RED