0008500113-10-L2-D
DigiKey Part Number
0008500113-10-L2-D-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0008500113-10-L2-D
Description
10" PRE-CRIMP A2016 BLUE
Customer Reference
Detailed Description
Blue 22 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 10.0" (254.0mm)
Category
Wire Gauge
22 AWG
Color
Blue
Contact End
Socket to Socket
Length
10.0" (254.0mm)
QuantityUnit PriceExt Price
10₱48.59300₱485.93
30₱44.98000₱1,349.40
Manufacturers Standard Package
Alternate Color
10" PRE-CRIMP A2016 BLACK
In-Stock: 183
Unit Price: ₱46.62800
10" PRE-CRIMP A2016 BROWN
In-Stock: 0
Unit Price: ₱48.59300
10" PRE-CRIMP A2016 GREEN
In-Stock: 0
10" PRE-CRIMP A2016 ORANGE
In-Stock: 1
10" PRE-CRIMP A2016 RED
In-Stock: 62
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2016 BLUE
3" PRE-CRIMP A2016 BLUE
4" PRE-CRIMP A2016 BLUE
5" PRE-CRIMP A2016 BLUE
6" PRE-CRIMP A2016 BLUE