0008500113-12-N4
DigiKey Part Number
0008500113-12-N4-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0008500113-12-N4
Description
12" PRE-CRIMP A2015 BROWN
Customer Reference
Detailed Description
Brown 24 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Tin 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
24 AWG
Color
Brown
Length
12.0" (304.8mm)
QuantityUnit PriceExt Price
10₱40.37500₱403.75
30₱37.35767₱1,120.73
Manufacturers Standard Package
Alternate Color
12" PRE-CRIMP A2015 BLACK
In-Stock: 295
Unit Price: ₱38.70800
12" PRE-CRIMP A2015 BLUE
In-Stock: 0
Unit Price: ₱40.37500
12" PRE-CRIMP A2015 GREEN
In-Stock: 0
12" PRE-CRIMP A2015 ORANGE
12" PRE-CRIMP A2015 RED
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2015 BROWN
3" PRE-CRIMP A2015 BROWN
4" PRE-CRIMP A2015 BROWN
5" PRE-CRIMP A2015 BROWN
6" PRE-CRIMP A2015 BROWN