0039000038-10-R4-D
DigiKey Part Number
0039000038-10-R4-D-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0039000038-10-R4-D
Description
10" PRE-CRIMP A2015 RED
Customer Reference
Detailed Description
Red 24 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 10.0" (254.0mm)
Category
Wire Gauge
24 AWG
Color
Red
Contact End
Socket to Socket
Base Product Number
Length
10.0" (254.0mm)
QuantityUnit PriceExt Price
10₱46.38900₱463.89
30₱42.91567₱1,287.47
Manufacturers Standard Package
Alternate Color
10" PRE-CRIMP A2015 BLACK
In-Stock: 0
Unit Price: ₱46.38900
10" PRE-CRIMP A2015 BLUE
In-Stock: 0
Unit Price: ₱46.38900
10" PRE-CRIMP A2015 BROWN
10" PRE-CRIMP A2015 GREEN
10" PRE-CRIMP A2015 ORANGE
In-Stock: 1
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2015 RED
3" PRE-CRIMP A2015 RED
4" PRE-CRIMP A2015 RED
5" PRE-CRIMP A2015 RED
6" PRE-CRIMP A2015 RED