0039000038-10-W9-D
DigiKey Part Number
0039000038-10-W9-D-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0039000038-10-W9-D
Description
10" PRE-CRIMP A2064 WHITE
Customer Reference
Detailed Description
White 18 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 10.0" (254.0mm)
Category
Wire Gauge
18 AWG
Color
White
Contact End
Socket to Socket
Base Product Number
Length
10.0" (254.0mm)
Additional Resources
In-Stock: 10
Check for Additional Incoming Stock
QuantityUnit PriceExt Price
10₱53.11900₱531.19
30₱49.14867₱1,474.46
Manufacturers Standard Package
Alternate Color
10" PRE-CRIMP A2064 BLACK
In-Stock: 490
Unit Price: ₱53.11900
10" PRE-CRIMP A2064 BLUE
In-Stock: 0
Unit Price: ₱53.11900
10" PRE-CRIMP A2064 BROWN
In-Stock: 0
10" PRE-CRIMP A2064 GREEN
10" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2064 WHITE
3" PRE-CRIMP A2064 WHITE
4" PRE-CRIMP A2064 WHITE
5" PRE-CRIMP A2064 WHITE
6" PRE-CRIMP A2064 WHITE