0039000040-10-L9
DigiKey Part Number
0039000040-10-L9-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0039000040-10-L9
Description
10" PRE-CRIMP A2064 BLUE
Customer Reference
Detailed Description
Blue 18 AWG Jumper Lead Pin to Cable (Round) Tin 10.0" (254.0mm)
Category
Wire Gauge
18 AWG
Color
Blue
Contact End
Pin to Cable (Round)
Base Product Number
Length
10.0" (254.0mm)
QuantityUnit PriceExt Price
10₱48.71200₱487.12
30₱42.91567₱1,287.47
Manufacturers Standard Package
Alternate Color
10" PRE-CRIMP A2064 BLACK
In-Stock: 0
Unit Price: ₱48.71200
10" PRE-CRIMP A2064 BROWN
In-Stock: 0
Unit Price: ₱48.71200
10" PRE-CRIMP A2064 GREEN
10" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
10" PRE-CRIMP A2064 RED
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2064 BLUE
3" PRE-CRIMP A2064 BLUE
4" PRE-CRIMP A2064 BLUE
In-Stock: 1
5" PRE-CRIMP A2064 BLUE
6" PRE-CRIMP A2064 BLUE