0039000040-10-R9-D
DigiKey Part Number
0039000040-10-R9-D-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0039000040-10-R9-D
Description
10" PRE-CRIMP A2064 RED
Customer Reference
Detailed Description
Red 18 AWG Jumper Lead Pin to Pin Tin 10.0" (254.0mm)
Category
Wire Gauge
18 AWG
Color
Red
Contact End
Pin to Pin
Base Product Number
Length
10.0" (254.0mm)
QuantityUnit PriceExt Price
10₱58.18000₱581.80
30₱51.29233₱1,538.77
Manufacturers Standard Package
Alternate Color
10" PRE-CRIMP A2064 BLACK
In-Stock: 0
Unit Price: ₱58.18000
10" PRE-CRIMP A2064 BLUE
In-Stock: 0
Unit Price: ₱58.18000
10" PRE-CRIMP A2064 BROWN
10" PRE-CRIMP A2064 GREEN
10" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2064 RED
3" PRE-CRIMP A2064 RED
4" PRE-CRIMP A2064 RED
5" PRE-CRIMP A2064 RED
6" PRE-CRIMP A2064 RED