0039000059-10-R0-D
DigiKey Part Number
0039000059-10-R0-D-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0039000059-10-R0-D
Description
10" PRE-CRIMP A2040 RED
Customer Reference
Detailed Description
Red 20 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 10.0" (254.0mm)
Category
Wire Gauge
20 AWG
Contact Finish
Tin
Series
Color
Red
Contact End
Socket to Socket
Base Product Number
Length
10.0" (254.0mm)
QuantityUnit PriceExt Price
10₱62.88500₱628.85
30₱55.54033₱1,666.21
Manufacturers Standard Package
Alternate Color
10" PRE-CRIMP A2040 BLACK
In-Stock: 0
Unit Price: ₱58.95500
10" PRE-CRIMP A2040 BLUE
In-Stock: 0
Unit Price: ₱62.88500
10" PRE-CRIMP A2040 BROWN
10" PRE-CRIMP A2040 GREEN
10" PRE-CRIMP A2040 ORANGE
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2040 RED
3" PRE-CRIMP A2040 RED
4" PRE-CRIMP A2040 RED
5" PRE-CRIMP A2040 RED
6" PRE-CRIMP A2040 RED