0190730019-03-S9
DigiKey Part Number
0190730019-03-S9-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0190730019-03-S9
Description
3" JUMPER 3075 SL001 SLATE
Customer Reference
Detailed Description
Slate 18 AWG Jumper Lead Ring Terminal (#10 stud) to Cable Tin 3.00" (76.20mm)
Category
Wire Gauge
18 AWG
Color
Slate
Contact End
Ring Terminal (#10 stud) to Cable
Base Product Number
Length
3.00" (76.20mm)