0430300001-03-L0-D
DigiKey Part Number
0430300001-03-L0-D-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0430300001-03-L0-D
Description
3" PRE-CRIMP A2040L BLUE
Customer Reference
Detailed Description
Blue 20 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 3.00" (76.20mm)
Category
Wire Gauge
20 AWG
Color
Blue
Contact End
Socket to Socket
Length
3.00" (76.20mm)
QuantityUnit PriceExt Price
10₱74.37800₱743.78
30₱65.78300₱1,973.49
Manufacturers Standard Package
Alternate Color
3" PRE-CRIMP A2040A ORANGE
In-Stock: 0
Unit Price: ₱74.37800
3" PRE-CRIMP A2040B BLACK
In-Stock: 1140
Unit Price: ₱74.37800
3" PRE-CRIMP A2040G GREEN
3" PRE-CRIMP A2040N BROWN
3" PRE-CRIMP A2040R RED
In-Stock: 700
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2040L BLUE
4" PRE-CRIMP A2040L BLUE
5" PRE-CRIMP A2040L BLUE
6" PRE-CRIMP A2040L BLUE
8" PRE-CRIMP A2040L BLUE