0430300001-03-N2
DigiKey Part Number
0430300001-03-N2-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0430300001-03-N2
Description
3" PRE-CRIMP A2016N BROWN
Customer Reference
Detailed Description
Brown 22 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Tin 3.00" (76.20mm)
Category
Wire Gauge
22 AWG
Color
Brown
Length
3.00" (76.20mm)
QuantityUnit PriceExt Price
10₱42.04200₱420.42
30₱36.98067₱1,109.42
Manufacturers Standard Package
Alternate Color
3" PRE-CRIMP A2016A ORANGE
In-Stock: 0
Unit Price: ₱42.04200
3" PRE-CRIMP A2016B BLACK
In-Stock: 0
Unit Price: ₱42.04200
3" PRE-CRIMP A2016G GREEN
In-Stock: 110
3" PRE-CRIMP A2016L BLUE
3" PRE-CRIMP A2016R RED
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2016N BROWN
4" PRE-CRIMP A2016N BROWN
5" PRE-CRIMP A2016N BROWN
6" PRE-CRIMP A2016N BROWN
8" PRE-CRIMP A2016N BROWN