0430300001-03-R4
DigiKey Part Number
0430300001-03-R4-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0430300001-03-R4
Description
3" PRE-CRIMP A2015R RED
Customer Reference
Detailed Description
Red 24 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Tin 3.00" (76.20mm)
Category
Wire Gauge
24 AWG
Color
Red
Length
3.00" (76.20mm)
QuantityUnit PriceExt Price
10₱41.68500₱416.85
30₱36.68267₱1,100.48
Manufacturers Standard Package
Alternate Color
3" PRE-CRIMP A2015A ORANGE
In-Stock: 0
Unit Price: ₱41.68500
3" PRE-CRIMP A2015B BLACK
In-Stock: 0
Unit Price: ₱41.68500
3" PRE-CRIMP A2015G GREEN
In-Stock: 38
3" PRE-CRIMP A2015L BLUE
3" PRE-CRIMP A2015N BROWN
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2015R RED
4" PRE-CRIMP A2015R RED
5" PRE-CRIMP A2015R RED
6" PRE-CRIMP A2015R RED
In-Stock: 200
8" PRE-CRIMP A2015R RED