0430300001-12-B0-D
DigiKey Part Number
0430300001-12-B0-D-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0430300001-12-B0-D
Description
12" PRE-CRIMP A2040B BLACK
Customer Reference
Detailed Description
Black 20 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
20 AWG
Color
Black
Contact End
Socket to Socket
Length
12.0" (304.8mm)
QuantityUnit PriceExt Price
10₱82.59600₱825.96
30₱76.42267₱2,292.68
Manufacturers Standard Package
Alternate Color
12" PRE-CRIMP A2040A ORANGE
In-Stock: 0
Unit Price: ₱86.94300
12" PRE-CRIMP A2040G GREEN
In-Stock: 0
Unit Price: ₱86.94300
12" PRE-CRIMP A2040L BLUE
In-Stock: 110
12" PRE-CRIMP A2040N BROWN
12" PRE-CRIMP A2040R RED
In-Stock: 190
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2040B BLACK
In-Stock: 300
3" PRE-CRIMP A2040B BLACK
4" PRE-CRIMP A2040B BLACK
5" PRE-CRIMP A2040B BLACK
In-Stock: 69
6" PRE-CRIMP A2040B BLACK