0430300001-12-S2
DigiKey Part Number
0430300001-12-S2-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0430300001-12-S2
Description
12" PRE-CRIMP A2016S SLATE
Customer Reference
Detailed Description
Slate 22 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Tin 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
22 AWG
Color
Slate
Contact End
Socket to Cable (Round)
Length
12.0" (304.8mm)
QuantityUnit PriceExt Price
10₱48.95000₱489.50
30₱45.27800₱1,358.34
Manufacturers Standard Package
Alternate Color
12" PRE-CRIMP A2016A ORANGE
In-Stock: 0
Unit Price: ₱48.95000
12" PRE-CRIMP A2016B BLACK
In-Stock: 902
Unit Price: ₱48.95000
12" PRE-CRIMP A2016G GREEN
In-Stock: 860
12" PRE-CRIMP A2016L BLUE
In-Stock: 0
12" PRE-CRIMP A2016N BROWN
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2016S SLATE
3" PRE-CRIMP A2016S SLATE
4" PRE-CRIMP A2016S SLATE
5" PRE-CRIMP A2016S SLATE
6" PRE-CRIMP A2016S SLATE