0430300001-12-S4-D
DigiKey Part Number
0430300001-12-S4-D-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0430300001-12-S4-D
Description
12" PRE-CRIMP A2015S SLATE
Customer Reference
Detailed Description
Slate 24 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
24 AWG
Contact Finish
Tin
Series
Color
Slate
Contact Finish Thickness
40.0µin (1.02µm)
Contact End
Socket to Socket
Length
12.0" (304.8mm)
Base Product Number
Environmental & Export Classifications
Product Questions and Answers
Additional Resources
In-Stock: 209
Check for Additional Incoming Stock
Value Added Item
Bulk
QuantityUnit PriceExt Price
10₱77.89100₱778.91
30₱72.07533₱2,162.26
Manufacturers Standard Package
Alternate Color
12" PRE-CRIMP A2015A ORANGE
In-Stock: 0
Unit Price: ₱82.23900
12" PRE-CRIMP A2015B BLACK
In-Stock: 0
Unit Price: ₱77.89100
12" PRE-CRIMP A2015G GREEN
12" PRE-CRIMP A2015L BLUE
12" PRE-CRIMP A2015N BROWN
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2015S SLATE
3" PRE-CRIMP A2015S SLATE
4" PRE-CRIMP A2015S SLATE
5" PRE-CRIMP A2015S SLATE
6" PRE-CRIMP A2015S SLATE