0430300001-12-W4
DigiKey Part Number
0430300001-12-W4-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0430300001-12-W4
Description
12" PRE-CRIMP A2015W WHITE
Customer Reference
Detailed Description
White 24 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Tin 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
24 AWG
Color
White
Contact End
Socket to Cable (Round)
Length
12.0" (304.8mm)
Additional Resources
In-Stock: 281
Check for Additional Incoming Stock
QuantityUnit PriceExt Price
10₱51.39200₱513.92
30₱45.25800₱1,357.74
Manufacturers Standard Package
Alternate Color
12" PRE-CRIMP A2015A ORANGE
In-Stock: 0
Unit Price: ₱51.39200
12" PRE-CRIMP A2015B BLACK
In-Stock: 180
Unit Price: ₱47.70000
12" PRE-CRIMP A2015G GREEN
In-Stock: 380
12" PRE-CRIMP A2015L BLUE
In-Stock: 529
12" PRE-CRIMP A2015N BROWN
In-Stock: 0
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2015W WHITE
3" PRE-CRIMP A2015W WHITE
In-Stock: 10
4" PRE-CRIMP A2015W WHITE
5" PRE-CRIMP A2015W WHITE
6" PRE-CRIMP A2015W WHITE