0430300002-12-A4
DigiKey Part Number
0430300002-12-A4-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0430300002-12-A4
Description
12" PRE-CRIMP A2015A ORANGE
Customer Reference
Detailed Description
Orange 24 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Gold 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
24 AWG
Color
Orange
Length
12.0" (304.8mm)
QuantityUnit PriceExt Price
10₱54.84600₱548.46
30₱48.35467₱1,450.64
Manufacturers Standard Package
Alternate Color
12" PRE-CRIMP A2015B BLACK
In-Stock: 21
Unit Price: ₱51.09400
12" PRE-CRIMP A2015G GREEN
In-Stock: 0
Unit Price: ₱54.84600
12" PRE-CRIMP A2015L BLUE
In-Stock: 0
12" PRE-CRIMP A2015N BROWN
12" PRE-CRIMP A2015R RED
In-Stock: 90
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2015A ORANGE
3" PRE-CRIMP A2015A ORANGE
4" PRE-CRIMP A2015A ORANGE
5" PRE-CRIMP A2015A ORANGE
6" PRE-CRIMP A2015A ORANGE