0430300003-03-B4
DigiKey Part Number
0430300003-03-B4-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0430300003-03-B4
Description
3" PRE-CRIMP A2015B BLACK
Customer Reference
Detailed Description
Black 24 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Gold 3.00" (76.20mm)
Category
Wire Gauge
24 AWG
Color
Black
Contact Finish Thickness
30.0µin (0.76µm)
Length
3.00" (76.20mm)
Additional Resources
In-Stock: 350
Check for Additional Incoming Stock
QuantityUnit PriceExt Price
10₱46.92500₱469.25
30₱41.28800₱1,238.64
Manufacturers Standard Package
Alternate Color
3" PRE-CRIMP A2015A ORANGE
In-Stock: 0
Unit Price: ₱46.92500
3" PRE-CRIMP A2015G GREEN
In-Stock: 250
Unit Price: ₱46.92500
3" PRE-CRIMP A2015L BLUE
In-Stock: 0
3" PRE-CRIMP A2015N BROWN
3" PRE-CRIMP A2015R RED
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2015B BLACK
4" PRE-CRIMP A2015B BLACK
5" PRE-CRIMP A2015B BLACK
6" PRE-CRIMP A2015B BLACK
8" PRE-CRIMP A2015B BLACK